Noduli in buza in urma injectari cu acid hialuronic

Aron in 24 Mar 2016 13:16 Categorie Afectiuni ale pielii

Buna ziua, ma numesc Gabriela si in urma cu 5 zile am facut o injectie de 1 ml cu acid hialuronic in buze pentru volum. Ulterior, am ramas cu niste noduli in partea de sus a buzei, usor durerosi si inestetici. Intreband ce e de facut mi s-a spus ca vor trece in 10 zile, sa masez si sa pun comprese reci, sa evit mancarea sarata ..ceea ce am si facut dar ei sunt inca acolo. Intrebarea mea este daca acesti nodui vor trece sau se vor reabsorbi curand? Va multumesc

2 răspunsuri

- 24 Mar 2016 13:24

Buna ziua , 
Daca nu au trecut in termenul previzionat de medic , poate il intrebati pe medicul curant ce e de facut in aceasta situatie ?
Daca v -ati pierdut increderea sau aveti dubii cereti o a doua opinie tot la un chirurg estetician .
Multa sanatate  

- 28 Mar 2016 13:35

Va multumec foarte mult!

Va rugam sa va autentificati sau Inregistrati-va pentru a raspunde